ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

 • Курси валют НБУ

  Завантажую...
  Курсы НБУ на сегодня
 • Новини економіки

 • Друзі сайту

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба рада вітати Вас на цьому сайті!

Наше завдання book analysis essay example https://writemyessayrapid.com/ – це розвиток села та бізнесу на селі, адже “Успіх розпочинається з Поради!”

Полтавська стойка для одежды купить киев обласна сільськогосподарська дорадча служба (ПОСДС) створена на початку 2004 року у результаті реалізації українсько-німецького проекту UKR-03-02 «Організація офіційного сільськогосподарського дорадництва в Полтавській області» і є виконавцем програми підвищення рівня життя сільського населення в Полтавській області.

В своїй  у діяльності ПОСДС керується Законом України “Про сільськогосподарську дорадчу діяльність”, який було прийнято Верховною Радою України 17 червня 2004 року. Він спрямований на поліпшення добробуту сільського населення та розвиток сільської місцевості, визначає правові засади здійснення сільськогосподарської дорадчої ціна цемент івано франківську діяльності в Україні і регулює відносини в цій сфері.

Засновниками ПОСДС є «Асоціація розвитку сільської місцевості Полтавщини», консультаційна фірма АТ «АНТ Group AG» (Німеччина), СТОВ «Воскобійники», СТОВ «Вітчизна», ФГ «Грига», СФГ «Грунтознавець», СФГ «Обрій», СФГ «Ярошенко» та фізичні особи – представники Полтавської державної аграрної академії.

Головна мета Дорадчої служби – реалізація цілей аграрної політики влади під час проведення масштабної реформи у державі шляхом пояснень i розповсюджень нових принципів врегулювання діяльності в господарській та суспільній системах, а також участь у модернізації аграрних господарств i підприємств, які займаються виробництвом, переробкою i торгівлею сільськогосподарської продукції.

Головне завдання Дорадчої служби полягає у виробленні таких рішень, які б дозволили реалізувати головні завдання управлінського органу:

 • формування поглядів у ініціативних та активних людей, які не бояться приймати важливі рішення i які є ключем до динамічного реформування сільського господарства;
 • провокування початку процесів, які активізують існуючий аграрний потенціал, що складається з постійних i незалежних складових (географічне розташування, земля, природа) та змінних i залежних складових (діяльність людини, закони, організація справи, технології, економіка);
 • створення передумов для оптимального використання господарського потенціалу шляхом впливу на головний фактор змін i реформ на людину села;
 • інформаційна та емоційна підтримка людини села;
 • створення зворотного зв’язку через моніторинг обслуживание ПК інтерперсональної системи дорадник – людина села;
 • допомога у ствopeнні системи охорони й реклами традиційних регіональних продуктів, яка захищає традиції культури села, району, області, що у значній мірі веде до збільшення привабливості наших сільських місцевостей i до розвитку сільського (зеленого) туризму та агротуризму.

Функції дорадництва поділяються на головні (програмування розвитку господарств та ідентифікація проблем i допомога в їх розв’язанні) та додаткові (освітні, інформаційні, інноваційні).

Діяльність ПОСДС спрямована на чотири цільові групи:

Перша група. Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості;

Друга група. Сільське населення;

Третя група. Органи місцевого самоврядування;

Четверта група. Органи виконавчої влади.

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба має центральний офіс у м. Полтава i окремі структурні підрозділи у Зіньківському, Глобинському і Лохвицькому районах.

ПОСДС є членом всеукраїнської громадської організації “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України”.

ит аутсорсинг