ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Дорадчі послуги для безробітніх

Автор: Тетяна Грузін Видано: 23 листопада 2016

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба на замовлення обласного центру зайнятості проводить цикл навчальних заходів на тему «Ефективне ведення сільського господарства». Семінари для безробітних громадян відбуваюся в приміщенні районних центрів зайнятості. Під час заходів в залі панує атмосфера, яка сприяє заохоченню слухачів задавати питання та шукати відповіді.

Навчання дорослої людини має низку специфічних  особливостей, які повинні враховуватися під час підготовки навчального процесу.

Джepeла aктивнocтi дорослої людини різні. Вони криються: у її мoтивax i пoтpeбax; в природному середовищі, що оточує людину; в особистості викладача й засобах його роботи; формах взаємовідносин викладача та слухача. Щоб стимулювати активність учасників навчального процесу дорадники використовують фактори пізнавального і професійного інтересу, емоційного впливу поданих фактів тощо. Навчання в такому форматі підвищує мотивацію й залученість дорослих  до вирішшеня проблем, що дає емоційний поштовх до наступної пошукової активності учасників, спонукає їх до конкретних дій. Таке навчання формує здатність мислити неординарно, сприяє розвитку критичного мислення та самостійного набуття знань, а також стимулюють рефлексію.

Кожного разу після закінчення семінару дорадники отримують вдячні відгуки від учасників заходу.

Інші публікації в рубриці Новини:

Написати коментар