ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Якщо у Вашому домогосподарстві народилось теля, Ви маєте право отримати дотацію з державного бюджету за його утримання та збереження до певного віку (з трьох до п’ятнадцяти місяців).

Необхідні  дії для оформлення дотації:

1. звернутись до сільської, селищної чи міської ради (або до уповноваженої нею особи) з тим, щоб було здійснено запис у погосподарській книзі про народження такого теляти у Вашому домогосподарстві;

2. провести його ідентифікацію і реєстрацію, отримати паспорт великої рогатої худоби та ветеринарну картку до нього, а у разі утримання 10 і більше голів молодняку великої рогатої худоби необхідно взяти витяг з Єдиного державного реєстру тварин (для цього необхідно звернутись до фахівців ветеринарної служби або до державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”) та подати їх в пакеті документів;

3. в разі потреби відкрити рахунок у банку, на який буде перераховано дотацію (взяти довідку про його відкриття або копію договору);

4.  копію паспорта громадянина України та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (довідка про присвоєння ідентифікаційного номера).

Особи, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби, пред’являють відмітку в паспорті.

Копії зазначених документів необхідно подати до сільських, селищних чи міських рад.

Зазначені документи приймаються щокварталу до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня 2012 р. в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку.

На момент першого подання документів спеціальна бюджетна дотація буде нарахована у таких розмірах:

250 гривень за голову – за молодняк віком від 3 до 6 місяців;

500 гривень за голову – за молодняк віком від 6 до 9 місяців;

750 гривень за голову – за молодняк віком від 9 до 12 місяців;

1000 гривень за голову – за молодняк віком від 12 до 15 місяців

У подальшому бюджетна дотація за молодняк виплачується у розмірі 250 гривень через кожні три місяці його утримання до досягнення ним п’ятнадцятимісячного віку. Для її нарахування Вам необхідно буде через три місяці звернутись до сільської, селищної чи міської ради.

Інші публікації в рубриці Актуальні питання, Тваринництво:

Написати коментар