ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Картопля.Особливості вирощування

Автор: Василь Дутка Видано: 22 лютого 2012

Картопля – це другий хліб.

За даними статистики, зараз близько 2 / 3 аматорських городів зайнято цією культурою.

Ґрунт під картоплею повинен бути легким, піщаним. Він повинен бути скопаний з осені на 25 – 30 см. Не можна розміщувати картоплю в затінених місцях, так як це призводить до витягування рослин і утворення дрібних бульб. Вибирати для насіннєвих цілей бульби вагою 60 – 80 г. Такі бульби швидше утворюють кореневу систему, рослини раніше переходять до самостійного живлення і краще переносять несприятливі умови.

Удобрення. Одержати високий урожай картоплі без внесення добрив неможливо. Особливо важливе значення мають органічні добрива, зокрема гній, торф, дефекат, курячий послід (купогран), сапропель (донні відклади ставків), компости, сидерати(зелене добриво). Гній вносять з розрахунку 30-40 т/га. Картопля також добре відзивається на внесення мінеральних добрив, які сприяють значному приросту бульб. Строки внесення залежать від механічного складу ґрунту. На важких краще вносити під зяблеву оранку, а на легких навесні під час переорювання зябу.

На кожні 100ц бульб картопля виносить з ґрунту 60кг азоту, 20 фосфор, 120 калію, 40 кальцію, 20 магнію.

Картопля виносить з ґрунту багато калію, проте потреба в калійних добривах у неї менша, ніж в азотних та фосфорних, так як вона має підвищену здатність засвоювати калій з ґрунту.

Азот необхідний для нормального росту і розвитку картоплі. При його нестачі рослини відстають в рості, набувають світло-зеленого забарвлення та інтенсивно нагромаджують хлор.

Фосфор стимулює ріст рослин, прискорює утворення бульб, сприяє нагромадженню в них крохмалю та покращує смакові якості. При його нестачі рослини набувають карликового зросту та погіршуються смакові якості бульб.

Калій сприяє кращому росту та розвитку рослин, підвищує їх посухостійкість, сприяє нагромадженню в бульбах крохмалю та покращує їх смакові якості. При його нестачі рослини відстають в рості, листя засихає з країв та набуває бронзового відтінку і формуються дрібні бульби.

При недостатньому калійному та надлишковому азотному живленні у бульбах окремих сортів утворюються дупла і м’якоть при кулінарній обробці темніє.

Також для одержання високого врожаю якісних бульб необхідні мікроелементи: бор, мідь, молібден, марганець, цинк, нікель.

Кращими мінеральними добривами для картоплі є складні, аміачна селітра, сечовина, суперфосфат, калімагнезія, нітроамофоска. Не можна застосовувати під неї хлорвмісні калійні добрива (хлористий калій, сирі калині солі). Так як під дією хлору знижується вміст крохмалю в бульбах, погіршуються їх смакові якості та з’являється неприємний запах.

Підготовку бульб до посадки слід починати ще з осені. Відразу після збирання або купівлі їх треба озеленити. У озеленених бульбах утворюється соланін, який надає їм стійкості проти гнильних бактерій. Озеленювати найкраще відібрані бульби ранніх сортів. Їх укладають в один – два шари на відкритому майданчику в затіненому місці.

Термін озеленення 8-15 днів, за цей час бульби два – три рази перевертають. Озеленену картоплю не можна вживати в їжу. Перед посадкою бульби треба пророщувати. Так як при зберіганні бульби втрачають багато води, перед пророщуванням їх корисно протягом 10 – 12 год. тримати у воді кімнатної температури. Це сприяє кращому проростанню та підвищенню врожаю картоплі. Викладати бульби на пророщування за 30 – 45 днів до висадки, розклавши в світлому приміщенні в один шар на підлозі. У перший тиждень насіннєву картоплю потрібно тримати при температурі +18 – +20 ºС, а надалі – при +10 – +15 ºС. Через кожні 6-10 днів бульби потрібно переглядати, видаляючи хворі і з ниткоподібними відростками.

Безпосередньо перед садінням картоплю протруюють. Для протруєння використовують препарати: престиж 290 FS t.k.c. (дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів та колорадських жуків, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз) – 1 л/т, дитан М- 45 з.п. ( ризоктоніоз, фітофтороз, макроспоріоз) – 2,5 кг/т, а також актару – 1л/т, конфідор – 1л/т, шедевр – 1л/т тощо.

Регулятори росту рослин або захисно-стимулюючі препарати посилюють імунну стійкість картоплі до несприятливих умов, а також до вірусних, бактеріальних, грибних захворювань та шкідників, сприяють підвищенню врожайності, за порівняно низької вартості і простоти застосування незалежно від погодних умов, дають змогу додатково одержувати з кожного гектара по 20-30 ц/га бульб.

Тому перед посадкою бульби картоплі доцільно обробити регуляторами росту: Біоглобін (замочування бульб 15хв 0,5% розчином), Вермистим К ( 8л/т), Гумати (обробка бульб 2,5% водним розчином), Гумісол (2 л/т), Емістим С (2,5 мл : 20 л води/т), Імуноцитофіт (0,5 мл : 20 л води /т), Потейтін ( 200 мг : 20 л води/т), Фумар (0,3 мл : 20 л води/т), тощо.

Висаджувати картоплю потрібно, коли розпускається листя берези. Починати з ранньостиглих сортів, бульби яких пророщували 30 – 45 днів, потім середньостиглі, з пророщуванням 30 – 35 днів. Відстань між рядами повинна бути 60 – 70 см, а в ряду дрібні бульби (маса 15 -20 г) розкладати через 10 – 15 см, середні (25 – 30г) – через 18 – 20 см, з масою 50 – 90г через 25 – 30 см, а великі – через 30 -35 см. Глибина закладення ранньої картоплі – 6 – 8 см.

В залежності від маси насіннєвого матеріалу в середньому на 1 га потрібно висаджувати 3т картоплі (на 1 сотку 30кг).

Догляд за картоплею полягає в довсходовому  2 – 3 кратному боронуванні ґрунту граблями по сходам для руйнування кірки і знищення бур’янів. Протягом вегетаційного періоду потрібні регулярні розпушування після дощів і поливів, видалення смітної рослинності.

Підгортання корисно тільки на зрошуваних ділянках. Підгортають два рази, краще це робити після дощу, коли ґрунт вологий. Перший раз на висоту 15-20 см, а другий через 12 – 15 днів після першого. Якщо у Вас бадилля велике, а бульб немає – це надлишок азоту, в такому випадку рослини необхідно підгодувати фосфорними і калійними добривами (300г суперфосфату і 150г сульфату калію на 10 кв.м). Поливати слід рідко, але рясно, щоб промочити шар ґрунту на глибину 40 – 50 см. При нестачі води зробіть три поливи: після появи сходів, під час бутонізації та після цвітіння.

Боротьба з бур’янами, шкідниками і хворобами

Боротьбу з бур’янами можна проводити агротехнічним та хімічним способами.

За два тижні до посадки проти однорічних і багаторічних бур’янів вносять Аргумент (2 л/га), Космік (3 л/га). Після садіння до з’явлення сходів картоплі проти однорічних та багаторічних бур’янів вносять Домінатор 360 (2 л/га), однорічних злакових і деяких дводольних – Дуал Голд 960 EC (1,6 л/га).

Колорадського жука знищують, обприскуючи плантації перший раз під час масового виходу шкідників з ґрунту, другий – при масовій появі личинок другого віку, третій і наступні у період виходу молодих жуків одним з препаратівАктара  (0,06-0,08кг/га), Конфідор (0,15-0,2 л/га),Кораген ( 60мл/га), Арріво (0,1 л/га), Імідж (0,25 кг/га), Каліпсо 480 SC (0,2 л/га), Моспілан (0,025 кг/га) тощо.

Проти фітофторозу і макроспорозу рослини при досягненні висоти 15-20 см обприскують Дітаном М-45 (1,6 кг/га), Купроксатом (5 л/га), Пенкоцебом (1,6 кг/га). Проти фітофторозу і альтернаріозу застосовують Антракол 70 WG (1,5 кг/га), Ордан (3,0 кг/га), Тайтл 50 (0,2 кг/га), Танос 50 (0,6 кг/га), Фітат (2,5 кг/га), Ширман 500 SC (0,4 л/га).

Збирання. Найбільш трудомісткий завершальний процес у вирощуванні картоплі – її збирання та післязбиральна доробка.

Ранні сорти збирають, коли бадилля ще зелене – у фазу технічної стиглості бульб, середньо і пізньостиглі на початку відмирання бадилля.

Перед викопуванням бульб за 10-12 днів до збирання насіннєвої і за 3-6-товарної необхідно скосити бадилля на висоті 8-10 см при збиранні копачами та 18-20 см – при комбайновому збиранні.

Збирають картоплю прямим комбайнуванням, комбінованим або роздільним способом.

Зберігання. Істотно впливають на лежкість та збереження товарності бульб картоплі не тільки оптимальні умови зберігання, але і умови росту, розвитку рослин під час вегетації та окремі прийоми вирощування і збирання.

При внесенні добрив під картоплю слід враховувати, що набагато краще зберігаються і мають кращу якість бульби вирощені при співвідношенні мінеральних добрив N Р К – 1:2:1 та 1:1:2.

Особливо зменшують якість бульб під час зберігання механічні ушкодження, які можна зменшити удосконалюючи техніку збирання та подальшу обробку бульб.

Збирання картоплі необхідно закінчити до настання стійкого похолодання, тобто щоб середньодобова температура була не нижчою 7°С. При більш низьких температурах різко збільшується пошкодження бульб.

Обов’язковим прийомом підготовки картоплі до тривалого зберігання є її просушування, а насіннєвої і озеленення на розсіяному світлі протягом 7-10 днів.

Зберігають картоплю у спеціалізованих, типових картоплесховищах та кагатах. До закладання бульб на зберігання необхідно провести дезінфікування сховищ свіжогашеним вапном з додаванням мідного купоросу та обкурюють сіркою.

Для підвищення лежкоздатності бульб у період зберігання та захисту їх від гнилей доцільно провести післязбирадьну обробку хімічним препаратом Ровраль Аквафло (0,4 л/т).

Щоб запобігти проростання бульб у період зберігання необхідно температуру повітря у сховищі підтримувати на рівні 2-4°С при відносній вологості 90-95%. При цій температурі життєві процеси у бульбах призупиняються, а також не розвиваються такі хвороби як бура та мокра гниль, сріблястий струп.

Сорти

Коллетта - дуже ранній сорт з великими продовжено-овальними бульбами правильної форми, жовтою шкіркою та світло-жовтою м’якоттю. Надзвичайний смак, якість і висока стійкість проти таких хвороб як нематода, рак, звичайна парша, чорна ніжка, вірусні хвороби. Сорт Коллетта є одним з найкращих у групі ранніх сортів: врожайність – 35-40 т/га, висока частка бульб торговельної якості. Дуже добре зберігається.

Вінета - ранній, трохи борошнистий під час теплової обробки сорт, з кругло-овальними бульбами однакового розміру. Шкірка жовтого кольору, а м’якоть – світло-жовтого. Висока стійкість проти таких хвороб як нематода, рак, вірусні хвороби і фітофтороз. Сорт дуже легко переносить посушливі умови і слабо реагує на механічні пошкодження. Добра пристосованість до тривалого зберігання та високі споживчі якості поєднуються з високою врожайністю – 40-45 т/гa.

Беллароза - середньоранній сорт з червоною гладенькою шкіркою і жовтою м’якоттю; бульби великі, овальної форми, з мілкими вічками. Висока стійкість проти таких хвороб як нематода, рак, чорна ніжка, вірусні хвороби і фітофтороз. Досить мала сортировка. Дуже висока придатність до тривалого зберігання та надзвичайні смакові якості поєднуються з високою врожайністю -45-50 т/га.

Престо - ультра-ранній сорт з жовтими бульбами овальної форми, з надзвичайними споживчими якостями. Цей сорт винятково стійкий до вірусних хвороб, чорної ніжки, фітофторозу та нематоди. Досить мала сортировка. Насіння картоплі має бути пророщено для забезпечення швидкого та рівномірного проростання. Цей сорт високоврожайний – 45-50 т/га. Додаткові переваги сорту – чисті та рівномірні сходи, бульби з витонченим смаком.

Фінка – дуже ранній столовий сорт з відмінним смаком. Форма картоплини  овальна, шкірка гладенька, світло жовта. Колір м’якоті кремовий. Врожайність висока. Картоплини великі і вирівняні. Стійкий до стресів. Потребує вологи та доброго живлення. При пророщуванні сприяє дуже ранньому збору врожаю при хорошій механічній стійкості шкірки. Відрізняється дружньою віддачею раннього врожаю.

Аннушка – ранній сорт салатного типу. Відмінні смакові якості. Висока врожайність. Має однорідні середні та великі картоплини з дуже красивою шкіркою. Форма бульб овально-кругла, поверхневе залягання вічок. Шкірка гладенька, жовта. Колір м’якоті від жовтого до глибокого жовтого. Висока стійкість до фітофторозу, чорної ніжки, ризоктоніозу, парші звичайної. Добре зберігається тривалий період.

Джеллі – середньоранній сорт. По генетичному потенціалу один із самих найпродуктивніших сортів. У своїй групі сортів перевершує такі сорти як Невський, Романо та інші. Відмічається високим виходом товарних бульб. Характеризується добрим зберіганням. М’якоть після варки не темніє. Після приготування має відмінний смак.

Інші публікації в рубриці Рослинництво:

Написати коментар