ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Вирощування хріну

Автор: Василь Дутка Видано: 4 листопада 2011

Хрін  є морозостійкою, багаторічною рослиною, яка має дуже добре розвинене кореневище. Даний корінь збагачений вітаміном С, а так ж солями кальцію і калію. А за пекучий смак хріну відповідають ефірні масла, що переважають в його переліку корисних елементів.

Хрін вважається дуже цінною лікарською рослиною. Він має фітонцидні властивості. Пекучий сік, яким володіє хрін, сприяє виділенню шлункового соку, а також покращує метаболічні процеси організму. Завдяки властивості поліпшувати апетит, хрін отримав широке застосування в народній медицині.

Так само його використовують при ангіні та запаленні слизової оболонки, готують з його соку полоскання. При запаленні радикуліту  використовується кашку з хріну, яка прикладається на запалену ділянку.

Через свій пікантний смак, хрін знайшов застосування в кулінарії, його додають при приготуванні соусів, м’яса, риби, різних закусок, а також при консервуванні овочів. Для того що б консервовані огірки і помідори були ароматними і міцними, при їх консервуванні потрібно додавати листя молодого хріну.

Підготовка грядки і терміни посадки

Хрін добре росте на родючих землях. Якщо ґрунт глинистий, важкий, то коренеплід росте гірким і сухим, дерев’янистим. Добре хрін росте на сонячних місцях. Для нього добрива потрібно вносити в ґрунт (з розрахунку на 1 м2) 200г деревної золи, 1 відро перегною, 1-2 столові ложки нітрофоски. Після процесу внесення добрив, грядку глибоко перекопують, потім розрівнюють і поливають, а вже після приступають до посадки коренеплоду.

Посадка живців

Хрін вважається багаторічною рослиною, але досвідчені городники вирощують його не більше 2 років. Якщо хрін вирощувати більше цього строку, то його коренеплід починає сильно гілкуватися і дерев’яніти.  Розмноження хріну відбувається шляхом відщеплення однорічних живців, які заготовлюються з осені, так як хрін не має насіння. Самим вдалим черешком для посадки, є держак товщиною 1 – 1,5 см і довжиною 12-15см. Також, для розмноження придатні обрізки коренів,  приблизно по 5-8 см. Вибрані живці садять під кутом в 45 °, при цьому верхня частина кореня повинна, розташовуватися на 3-5 см вище поверхні грядки, а нижня частина на 12-15 см повинна бути прикрита землею.

Для хорошого зростання коренеплоду відстань між рядами повинна бути 60-70 см, а між рослинами 35-40 см.

Якщо ви бажаєте отримати гладкі корені хріну, то попередньо перед посадкою його необхідно протерти мішковиною. Це потрібно для того що б видалити бруньки з середньої частини живця. Тут головне не перестаратися, і залишити нижні бруньки (2-3 см), з яких виростає коріння, і верхні бруньки (1-1,5 см), з них ростуть листя.

Догляд за рослинами

Існує  думка про те, що дана культура не потребує догляду. Але це не так. Посаджена рослина хріну потребує  прополювання, розпушування і поливу ґрунту. Так само як і  багато інших рослин,  хріну має шкідників. Найнебезпечнішим  шкідником є блоха, яка ушкоджує листя хріну.

Зустрічаються випадки, що шкідник вигризає м’якиш хріну, при цьому його листя перетворюються в потерть.

Методи боротьби

Для захисту від шкідника потрібно приготувати розчин з перцю і гірчиці: на 10 літрів води потрібно 1 г меленого гострого перцю та 100г сухого порошку гірчиці, при цьому температура розчину не повинна перевищувати 30ºС.

Збирання і зберігання

Проводити збирання хріну потрібно восени. Після того як коренеплід викопаний, з нього прибирають молоде листя, яке можна використовувати при консервуванні помідорів і огірків. Викопаний хрін складають  в ящики і присипають піском. Ці ящики повинні зберігатися в холодному приміщенні, температура в якому повинна бути 2-3 ° С.

Інші публікації в рубриці Рослинництво:

Написати коментар