ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Вирощування базиліка

Автор: Василь Дутка Видано: 23 листопада 2011

Базилік – однорічна пряна рослина родини ясноткових. Рослина вимоглива до тепла і ґрунтової родючості, не переносить заморозків, а також надмірного зволоження і затемнення. Базилік відрізняється підвищеною стійкістю до хвороб і шкідників.

Підготовка ґрунту для вирощування базиліка

Базилік розміщують на добре удобрених органічними добривами легких супіщаних ґрунтах, які добре прогріваються сонцем і захищених від холодних північних вітрів. Кращі попередники базиліка – культури, під які вносили великі дози органічних добрив: бобові, огірок, томат, картопля. Підготовку ґрунту починають восени. Ділянки під базилік перекопують на глибину 22-25 см, вносять на 1м ² по 2-5 кг компосту або перегною, 20-25 г суперфосфату, 10-15 г калійної солі. На суглинних і глинистих ґрунтах під зиму формують гряди, які навесні рихлять мотикою на глибину 10-12 см.

Вирощування базиліка з розсади

Популярним способом вирощування базиліка є вирощування через розсаду. Сівбу на розсаду слід проводити в кінці березня – початку квітня на глибину 0,5-1 см. Оптимальна температура для проростання насіння 20-30 ° C. Сходи з’являються через 1,5-2 тижні. Пікіровку проводять в горщики розміром 5х5 см. Освітлення в теплиці має бути хорошим, інакше рослини витягнуться. Якщо розвиток йде слабо, у фазі першого справжнього листка проводять підживлення мінеральними добривами: 2 г азотних, 5 г фосфорних, 3 г калійних на 1 л води. За 7 днів перед посадкою розсади в ґрунт розсаду загартовують: в теплицях на цілий день відкривають кватирки, обмежують полив. Висаджують розсаду, коли мине небезпека заморозків.

На початку червня, базилік висаджують у відкритий ґрунт рядовим способом, розташовуючи ряди на 30-40 см, а рослини в ряду – на 25 см один від одного. На грядках схема посадки рядковим, відстані між стрічками 50-60 см, між рядками – 15-30 см, між рослинами в ряду – 20-25 см. У кожну лунку виливають 1-1,5 л води кімнатної температури і висаджують рослину на глибину 6-8 см. Горщики при посадці повинні бути повністю занурені в ґрунт, а центральна брунька разом з листям залишається зовні. До повного приживання базилік систематично поливають (0,5-1 л води під кожну рослину). Коли рослини приживуться, полив тимчасово припиняють, а потім проводять по мірі необхідності. Щоб зростав гущі, потрібно зривати верхні пагони. Листочки зривають зі зростанням, а квіткові бутони регулярно видаляють. Запах базиліка не виносять комарі і мухи.

Догляд за базиліком

Догляд за базиліком полягає в регулярному розпушуванні, прополках і поливах. При похолоданні висаджені рослини слід укрити поліетиленовою плівкою, натягнувши її на дуги. У фазі 2-3х пар листків посіви проріджують, залишаючи між рослинами в ряду по 10-12 см. Найбільш поширені хвороби базиліка – фузаріоз і сіра цвіль. Вони з’являються при надмірній вологості і загущенні рослин, тому необхідно підтримувати сприятливий режим, своєчасно видаляти хворі рослини.

Збирання базиліка

Зелень базиліку починають зрізати вже з молодих рослин, при довжині пагонів 10-12 см. Збирання для заготовки зелені про запас проводять на початку цвітіння, коли рослини володіють найбільшим ароматом. Зрізані рослини зв’язують у пучки, сушать і перетирають в порошок, який використовують у суміші з іншими пряними рослинами як в приправу.

Вирощування базиліка в домашніх умовах

Вирощувати базилік в домашніх умовах досить просто. Можна почати з насіння, саджанців або відростків від рослин. Якщо ви хочете вирощувати в горщиках, посадіть по кілька рослин в кожному горщику. У домашніх умовах базилік буде рости не так швидко, як на вулиці. В будинку базилік можна вирощувати на сонячному підвіконні. Вирощуючи базилік в будинку, його потрібно поливати кожні чотири – шість днів. Удобрювати потрібно раз в місяць або близько того.

Сорти базиліка

Найбільш популярними є такі сорти базиліка, які відрізняються як забарвленням листя, так і запахом:

-                        Єреванський сорт – аромат схожий з ароматом запашного перцю і чаю, забарвлення листя синювате.

-                        Бакинський сорт – забарвлення листя коричнево-фіолетове, має аромат м’яти і гвоздики.

-                        Ложковидний сорт – цей сорт має світло-зелене забарвлення листя, має аромат лаврового листа і гвоздики.

Використання базиліка в кулінарії і народній медицині

Листя і молоді пагони базиліка містять ефірне масло, тому дуже ароматні, багаті каротином і рутином. Запах олії дуже приємний, схожий на запах масла естрагону. Для поліпшення аромату страв або консервів базилік використовують у свіжому або висушеному вигляді. З цією метою можна застосовувати різні види базиліка: звичайний, запашний, камфорний, городній та ін.. Свіжі та сухі листя підходять як приправи до салатів, соусів, супів, м’ясних і рибних страв, для ароматизації консервів, солінь, ковбас і т . д. Найбільш ароматні пагони й зелень отримують на початку цвітіння рослин. Базилік знаходить застосування і в народній медицині. Водяну витяжку застосовують для збудження апетиту і зменшення запальних процесів при хронічних гастритах, колітах, а також при харчових отруєннях, головного болю, нежиті.

Інші публікації в рубриці Рослинництво:

Написати коментар