ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Буркун білий як медоносна і кормова культура

Автор: Василь Дутка Видано: 16 листопада 2011

На території України поширені вісім видів роду буркун. Всі вони – медоносні рослини. Але на полях культивуються переважно два види – буркун білий (однорічний або дворічний) і лікарський.

Буркун білий цінується як кормова культура, яка продукує високі врожаї зеленої маси, використовується для згодовування тваринам або для виготовлення трав’яного борошна, силосу, кормових добавок сіна.

В одному кілограмі зеленої маси міститься 0,18 кормової одиниці, тоді як в люцерні – 0,14, конюшині – 0,16. Але тварини погано поїдають буркун через наявність в ньому гіркої речовини – кумарину. Його вміст у рослинах залежить від місця, де він росте, погодних умов і віку. Значно менше кумарину в посушливі роки, а також у фазі цвітіння. Крім того, якщо буркун годувати тваринам систематично, то вони звикають до гіркоти і тоді поїдають його не гірше, ніж люцерну. Рослина прекрасно відростає після скошування і може цвісти аж до заморозків.

Буркун білий невибагливий до ґрунтів

Це посухостійка рослина добре росте на засолених ґрунтах, покращуючи їх склад. За період вегетації (півтора року з підсіву) на кожному гектарі накопичується 20-25 тонн органічних речовин у вигляді кореневих залишків (корінь біля кореневої шийки 10-12 мм завтовшки проникає в ґрунт на глибину 150-200 см), які містять велику кількість бульбових бактерій, багатих азотом. Буркун є чудовим попередником для багатьох сільськогосподарських культур (кукурудзи, цукрового буряку, озимої пшениці).

Буркун білий – однорічна або дворічна рослина висотою 0,5-2 м. Стебла прямостоячі, розгалужені. Нижні і середні листки складаються з трьох назад яйцевидних листочків, а верхні – з довгасто ланцетних. Квітки – білі, на коротких квітконіжках зібрані в негусті кисті і розпускаються поступово знизу вгору. Суцвіття також утворюються нерівномірно. У міру зростання в пазухах листків формуються нові гілки з суцвіттями. Одне суцвіття має від 40 до 120 квіток. Залежно від умов цвітіння кисті триває 6-12дней. На одному стеблі буркуну розвивається до 70 суцвіть з 3-5 тис квіток. Одночасно на одній рослині розпускається по 30-50 квіток а в період масового цвітіння по 80-200.

Буркун лікарський за будовою подібний буркуну білому, але відрізняється від нього забарвленням квіток (вони жовті). А тому його ще називають буркуном жовтим. Як показали спостереження, він на 1 кв. м має більше стебел і більше суцвіть, на одному стеблі менше квіток в суцвітті більш високу цукристість нектару і в загальних рисах вища нектаропродуктивність.

Буркун білий і лікарський чудові медоноси, які виділяють багато нектару і пилку. Ще древні греки називали їх медовою травою. Одна квітка може виділяти 0,15-0,50 мг нектару, цукристість його складає 0,02-0,05 мг, концентрація цукру в нектарі – від 22 до 55%.

На відміну від інших медоносів буркун виділяє нектар і в суху погоду, тому бджоли працюють на ньому протягом усього дня. Найактивніше у найспекотніші години, оскільки в цей час рослина виділяє багато кумарину і накопичує більше нектару, а пильовики буркуну утворюють багато пилку. Запах кумарину приваблює комах.
Медопродуктивність в середньому становить 120-200 кг / га. Будова квітки сприяє збереженню виділеного нектару, він майже не піддається випаровуванню і вимивання. За час цвітіння буркуну сильні сім’ї запасають 20-45 кг світлого меду який вважається одним з кращих для підгодівлі бджіл узимку.

Буркуновий мед ароматний, білого кольору, якісно краще гречаного і багатьох інших сортів. Дослідженнями встановлено (Фалалеев1965), що він містить 37% глюкози і 40% фруктози. Мед з буркуну здавна використовують для лікування грипу, простудних захворювань і т. п.

Він містить до 60 різних лікарських компонентів. Вживання меду підвищує вміст гемоглобіну і кількість еритроцитів у крові. Його ферменти поліпшують роботу органів травлення.

Буркун білий і лікарський росте на схилах, прибережних пісках, на пустирях як бур’ян у посівах і степах, на луках і галявинах а також культивується на полях як кормова культура. Зазначені види поширені по всій території Україні.

Висівають буркун в чистому вигляді і в суміші з іншими кормовими культурами. Одним з недоліків вирощування цієї рослини є низька схожість його насіння з-за твердої оболонки. Для підвищення схожості насіння проводять скарифікацію. Норма висіву повинна бути не менше 10-14 кг / га. Насіння висівають на глибину 2-3 см, а потім обов’язково накочують Посів широкорядний, з міжряддями 45 – 60 см. Після збирання покривної культури або наступної весни буркун підживлюють.

На насіння буркун білий однорічний необхідно висівати якомога раніше. Через 18-21 день з’являються сходи, які швидко ростуть.

Буркун білий утворює багато насіння (одна рослина продукує 4 – 12 тис) середній урожай складає 5,5-8,5 ц / га. Насінники слід починати скошувати коли насіння дозріють в нижній третині рослини а потім валки підсушують протягом 5 – 6 днів. За цей час бобики дозрівають.

Якщо вирощують буркун на корм худобі, його збирають у фазі бутонізації.

Інші публікації в рубриці Рослинництво:

Написати коментар