ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Демонстраційний показ по сої

Автор: Тетяна Грузін Видано: 2 вересня 2011

30 серпня 2011 року на демонстраційному полігоні Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби на базі  ФГ «Грига» був проведений демонстраційний показ на тему «Особливості технології вирощування сої в умовах Полтавської області. Підбір сортів». У заході прийняли участь 75 аграріїв області. До уваги учасників було представлено 47 сортів сої вітчизняної та іноземної селекції.

Також науковцями Полтавської державної аграрної академії було продемонстровано та прокоментовано колекцію сої, яка складається зі 110 сортів. Особлива увага була приділена аспекту підбору сортів, так як це один із найдоступніших сільгоспвиробникам прийомів зниження негативного впливу чинників зовнішнього середовища, що лімітують рівень врожайності сої. Науковці та практики характеризували кожен сорт за  довжиною  вегетаційного періоду, стійкості до посухи, хвороб, спроможності в існуючих природно-кліматичних умовах зав’язувати боби тощо.

Представники провідних компаній по хімічному захисту рослин від хвороб, шкідників та бур’янів надали рекомендації і відповіли на питання присутніх товаровиробників.

За підсумками проведеного заходу було визначено, що в умовах цього року найкраще проявили себе сорти ПДАА – Алмаз та Антрацит.

Інші публікації в рубриці Новини, Рослинництво:

Написати коментар