ПОРАДА

Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба

  • Курси валют НБУ

    Завантажую...
    Курсы НБУ на сегодня
  • Новини економіки

  • Друзі сайту

Поради квітникарям та садівникам

Автор: Олена Дубина Видано: 12 серпня 2011

Доволі часто перед починаючими садівниками і квітникарями постає питання -  що краще садити під кронами великих дерев чи в тіні будівель? Вирішити  це питання допоможуть ґрунтопокривні рослини. Основною рисою ґрунтопокривних рослин є їх невисокий зріст, здатність швидко займати великі території. Ґрунтопокривними можуть бути як трав’янисті рослини, так і чагарники, а також ліани. Умовно ґрунтопокривні рослини можна розділити на тінєвитривалі і світлолюбні. До тінєвитривалих належать: барвінок малий, живучка повзуча, кислиця, плющ звичайний.

Cвітлолюбивими є: брусниця, троянди ґрунтопокривні, вербозілля лучне, дюшеея індійська, верес, очітки, ялівець горизонтальний, флокс шиловидний, арабіс (резуха) тощо.

Розмножуються ґрунтопокривні в основному вегетативно. Хвороб і шкідників у цих рослин практично не буває. Багато з них є лікарськими рослинами. Ґрунтопокривні рослини можуть прикрашати рокарії, бордюр, заповнити пристовбурне кільце дерев, укріпити схили. Висадивши на своїй ділянці   ґрунтопокривні рослини, можна уникнути  багатьох проблема, а проявивши уяву, милуватися дійсно живими килимами.

Інші публікації в рубриці Поради:

Написати коментар